Трудно ли найти работу если делать ничего не умеешь?

Глокая Куздра

Гражданин форума
Команда форума
729856_original 12.53.43.jpg
 

Глокая Куздра

Гражданин форума
Команда форума
Появил се навремето един търговец в едно село в Африка и обявил на местните, че изкупува маймуни по 100 долара едната.
Хората решили, че това е много добра оферта и започнали да ловят маймуни и да ги продават на търговеца за 100 долара бройката.
Следващата седмица той обявил, че вече купува маймуни по 200 долара. Хората отново се втурнали в гората и изловили голяма бройка маймуни и ги продали на търговеца за по 200 долара.
Третата седмица търговеца обявил, че вече купува маймуни по 500 долара. Дори и най - мързеливите станали и започнали да ловят маймуни, докато изловили всички маймуни и човека ги изкупил по 500 долара.
На четвъртата седмица човека събрал всички и обявил, че заминава за известно време, но като се върне ще купува маймуни по 1000 долара бройката.
Всички събрани до момента маймуни той затворил в клетка и поставил пазач отпред.
След като заминал, хората се чудели откъде да вземат маймуни и обикаляли джунглата по цял ден. В един момент пазача на клетката им казал, че започва тайно да продава маймуни по 700 долара.
Богатите купили по колкото могат, бедните взели заеми от богатите и също купили маймуни. И дошъл момента в който търговеца трябвало да дойде и да купува маймуни по 1000 долара. Но той не дошъл... и пазача на клетката бил изчезнал!

P.S. Это всё, что нужно знать о биткоинах.
 

Женя2591

Транзит
Автор, такое ощущение что создавал я ахах. Сам недавно задавался таким вопросом и пришел к выводу что это легко, но нужно немного вложить денег. Я открыл свой интернет магазин. Конечно не все так просто... сначала не было тиража, людей мало... но благодаря им я распиарился и они помогли мне в дальнейшем создать небольшую сеть.
Естественно не за бесплатно, но это единственные затраты на данный момент.
Автор - я вам рекомендую)
 

Анастейша

Транзит
Интернет магазин вещь конечно хорошая. Но где гарантия, что он вообще пойдет, с учетом того, что в этой сфере бешенная конкуренция.
 

JonSilver

Продължително пребиваващ
Интернет магазин вещь конечно хорошая. Но где гарантия, что он вообще пойдет, с учетом того, что в этой сфере бешенная конкуренция.
На сегодня даже паталогоанатом гарантии не выдает. Мир живет в других реалиях...
 

Глокая Куздра

Гражданин форума
Команда форума
Хороший стартап
8736107_original.jpg

В Киеве мужчина устроился таксистом по поддельным документам, а когда ему передали автомобиль, продал его за $800. Начато уголовное производство. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Киева.

По данным полицейских, киевлянин в сети Интернет нашел объявление о работе в службе такси. Чтобы получить работу, он подделал паспорт гражданина Украины и водительское удостоверение. Далее встретился с работодателем, который передал ему в пользование автомобиль Renault Modus. После этого злоумышленник скрылся.
 

Aksel

Постоянно пребиваващ
Адрес
Вена
Чтобы получить работу, он подделал паспорт гражданина Украины и водительское удостоверение. Далее встретился с работодателем, который передал ему в пользование автомобиль Renault Modus. После этого злоумышленник скрылся.
Подделка паспорта и водит удостоверения стоит дешевле 800$?
 
Сверху