Теннис в Бургас

Глокая Куздра

Гражданин форума
Команда форума
Вот что пишут про нашу софорумчанку в Х

Завърши поредния турнир,който не мина без драми !

След отказа на 2 двойки в последния момент,фаворитите намаляха, но....След тежък четвъртфинал,който противопостави братята Димитрови,Тошко и Дида успяха да спасят мачбол,за да стигнат до титлата !Другите финалисти и завършили на второ място са неостаряващата Наташка (на която е кръстен вече корт 2 и Шампиона на народа Венци Башев,детронирали миналите победители (любимите ви организатори Петьо❤️‍ и Мони ) !!!

viber_image_2026-04-26_18-55-44-664.jpg
 
Сверху